Çeltikçi Mah. Kurtuluş Cad. No:26 Kat:2 Daire:3 Söke / AYDIN
0 (542) 797 05 00

Tedarik Zinciri & Operasyon

Benzersiz karmaşıklık ve fırsatlar dünyasında performansı artırma amacı ile tedarik zinciri ve operasyonlar sürekli olarak yeniden yapılandırılıyor. Maliyetleri düşürmek ve nakdi artırmak için çevik ve hızlı çözüm oluşturmaya artan ihtiyacın dengelenmesi gerekiyor.

A2 DANIŞMANLIK ekibi, “daha iyi bir çalışma dünyası” için büyük karmaşık sektör konuları ve fırsatlarının; büyümeye yardımcı çıktılar üretmek, optimize etmek ve işi korumak ile eşleştirilmesine inanıyor. Sizinle beraber çalışarak faaliyetlerinizin performansında temel değişikliklere etki ederek satış büyümesi sağlama, daha maliyet rekabetçi olma, riski azaltma ve operasyonel elastikiyeti artırmaya destek oluyoruz.

Tedarik zinciri ve faaliyetleriniz stratejik rekabetçi üstünlük olarak görülmelidir ve biz, doğru işletme modelini belirlemek ve yatırım yapmak, böylece bu stratejik varlıktan tam değeri sağlamanız için size destek olabiliriz.

Pek çok önemli firmalar ve  sektörde öncü şirketlerle olan işbirliğimizi de içeren küresel bağlılığımız; derin operasyonel danışmanlık yeteneğimizi sektöre özel iyi uygulama örnekleri ile birleştirdiğimizi gösterir ve böylece çok çeşitli görüşten faydalanabilirsiniz. Bu sürekli işbirliği, daha iyi çıktılar ve uzun süreli çözümler yaratmamıza destek oluyor.