Çeltikçi Mah. Kurtuluş Cad. No:26 Kat:2 Daire:3 Söke / AYDIN
0 (542) 797 05 00

Hakkımızda

A2  DANIŞMANLIK, olarak2011 yılından bu yana müşterilerine yönetim ve yatırım – finansal ve mali   danışmanlık, iş ve sosyal güvenlik müşavirliği hizmetleri sunmaktadır. Bugün gelişmiş metodolojileri, çeşitli sektörlerde elde ettiği deneyimleri ve güçlü danışman ekibi ile A2 DANIŞMANLIK  Türkiye’nin önemli ve fark yaratan kuruluşları arasında yer almaktadır.

Rekabet stratejisi, iş mükemmelliği ve kurumsallaşma alanlarındaki çalışmaları ile şirketlerin kendi piyasalarında önder olmalarına önemli katkılarda bulunan A2 DANIŞMANLIĞIN hizmetlerinin tümü müşterilerinin iş performansını farklı olarak arttırmaya yöneliktir.

A2 DANIŞMANLIK Gücünü, müşterilerinin artan performanslarından alarak,müşterilerinin İçinde bulunulan konum ne kadar iyi olursa olsun, bununla yetinmemek ve daha iyiye ulaşmak için gayret göstermek.

En iyiyi başarmak için hiç vazgeçmediğimiz şu temel prensipleri uygulamaktayız:

  • Müşterilerimizin işlerine artı değer katmak,
  • Yaratıcı yaklaşımlar ve uygulanabilir çözümler üretmek,
  • Üstlendiğimiz her işi en iyi şekilde gerçekleştirmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmamak,
  • Müşterilerimizin gizliliğine daima özen göstermek.

Hizmetlerimizi yapılandırırken en önde tuttuğumuz unsur “uygulama”dır. Bu yaklaşım verilen hizmetlerin sadece öneri ve raporlar ile kısıtlı olmasından çok farklı olup bizce çok daha fazla bir katma değer yaratmaktadır.

A2 DANIŞMANLIK olarak, danışmanlarımız uzmanlık konularında dünyadaki gelişmeleri takip etmek için senede bir ay eğitim alırlar. Sosyal sorumluluğumuzun bilincinde olan bir kurum olarak, gönüllü kuruluşlarda çalışarak firma olarak deneyimlerimizi toplumsal sorunların çözümünde kullanırız.

Uluslararası içerikte ve yerel şartlarda uygulanabilir çözümler, bunlara ulaşmak için gerekli metodoloji ve uygulama deneyimi, bütünü ile müşterilerimizin istek ve beklentileri üzerine yoğunlaşan hizmetlerimiz ve yaratıcı çözümler üretmekteki becerimiz ile başarınız için yanınızdayız.

Görevimiz

Yönetim kalitesini geliştirerek değer yaratmak.

Ülkümüz

Birlikte çalıştığı kurumlar için yarattığı katma değer ve toplumsal katkılarıyla örnek ve önder olmak.