Çeltikçi Mah. Kurtuluş Cad. No:26 Kat:2 Daire:3 Söke / AYDIN
0 (542) 797 05 00

Farklılıklarımız

Her proje için doğru ekip
Her çalışma için hem çalışma konusunda, hem de müşterimizin sektöründe deneyimli bir proje ekibi oluşturuyoruz. Ekibin yönetimi, analiz, tasarım, uygulama ve yönetim deneyim ve yeteneklerinin dengeli olmasını projenin başarısı için birinci şart olarak görüyoruz.

Her ekipte en iyi insanlar
Ürettiğimiz işin kalitesinin doğrudan o işi yapan danışmanların nitelikleri ile bağlantılı olduğunu biliriz. Bu nedenle danışmanlarımızı konularında deneyimli ve başarıları kanıtlanmış kişiler arasından seçeriz. Danışmanlarımızın aynı zamanda bankacılık, tekstil, enerji gibi uzman oldukları sektörlerde tecrübeli ve yetkili kişi ve kuruluşlar ile yakın ilişkide olmasına önem veririz.

Başarmak bizim için görev değil, tutkudur
A2 DANIŞMANLIK olarak bir projeye başladığımızda kendimizle girdiğimiz taahüt müşterimizin gereksinimlerini karşılayıp, beklentilerini aşmaktır. Çalışmalarımızın başarısının en önemli göstergesinin müşterimiz ile karşılıklı saygı ve güvene dayalı ilişkimizin uzun sürmesi olduğunu biliriz.

Yaratıcı yaklaşımlar, uygulanabilir çözümler
Her müşterimizin gereksinim ve şartlarının kendine özgü olduğunun bilinci ile başlangıçta taze ve tarafsız bakışımız ile tüm olanak ve sorunları değerlendiririz. Bu değerlendirme bize yönetim, işletme, ve teknik konularda yaratıcı ve uygulanabilir çözümler üretebilme olanağını sağlar.

Dünya standartlarında çözümler, yerel uygulama
A2 DANIŞMANLIK ürettiği çözümlerin kalite ve içeriklerinde dünya standartlarından ödün vermezken, bu çözümlerin yerel şartlarda uygulanabilirliğini sağlamaya da özen gösterir. Ülkemizin şartlarının hem yeni olanaklar, hem de bazı sınırlamalar getireceğini dikkate alarak metodolojilerimizi bu unsurlar paralelinde geliştiririz. Ayrıca, gerektiğinde faydalanmak üzere A2 DANIŞMANLIK olarak Amerika ve Avrupa’da çeşitli uzman kuruluşlarla ortaklaşa çalışmasını sağlayan bağlantıları vardır.